Canaydın imzaya karşı

Canaydın imzaya karşı.10455
  • Giriş : 07.05.2009 / 15:09:00

Galatasaray eski başkanı Özhan Canaydın girişimiyle imza kampanyası durduruldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Galatasaray'da Adnan Polat Yönetimi'ne tepki her geçen gün artıyor. Sarı kırmızılı camianın ileri gelenlerinin değişik ortamlarda sık sık biraraya gelerek Polat yönetiminin icraatlarını tartıştıkları öğrenildi.

Bu arada geçen hafta başında başlayan olağanüstü kongre için imza kampanyasında 1000 kadar üyenin imzasının toplandığı ve olağanüstü kongre için harekete geçilmesi için ivme kazandırdıkları öğrenildi.

Ancak sarı kırmızılı kulübün eski başkanı Özhan Canaydın, Adnan Polat'ın birçok icraatını beğenmemesine rağmen imza kampanyasına karşı çıktı. Eski başkanın imza kampanyasını yürüten üyelerle görüşüp, bu gelişmenin Galatasaray'a zarar vereceğini anlattığı ve imza kampanyasının hayata geçirilmesini önlediği öğrenildi. Canaydın'ın girişimleri üzerine oloğanüstü kongre için toplanan imza kampanyası şimdilik rafa kaldırıldı.

Öte yandan Adnan Polat'ın başkanlık koltuğuna oturduğu günden bu yana sarı kırmızılı kulübün personel giderlerinin 1 milyon TL arttığı iddia edildi. Adnan Polat ve yönetiminin görevde bulundukları 14 aylık sürede, birçok kulüp ve şirket çalışanının görevine son verdikleri ve daha yüksek ücretlerle personel alımında bulundukları da öne sürüldü.

Sarı kırmızılı camia içinde tüm bu gelişmeler yüzünden başkan Adnan Polat'a yönelik eleştiriler artarken, özellikle inşaatı durmuş bulunan stadın loca ve kombine satışına başlanılmasının yanlışlığına dikkat çekiliyor.

Milliyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*