Canaydın Kuranyi teklifini düşünüyor

  • Giriş : 10.06.2006 / 00:00:00

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın Bundesliga ekiplerinden Schalke 04 Başkanı Gert Rehberg ile yaptığı özel görüşmede Hamit'i istedi, ancak Kuranyi teklifiyle şaşırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, transferde atağa kalktı. Özhan Canaydın, Bundesliga ekiplerinde Schalke Başkanı Gert Rehberg ile çok özel bir görüşme gerçekleştirdi. Canaydın Rehberg'le yaptığı görüşmede, Schalke'nin ve milli takımın başarılı oyuncusu Hamit Altıntop'u istedi. Galatasaray Başkanı'nın, ''Hamit'i bir yıllığına bize kiralayın'' önerisine Schalke Başkanı'ndan ilginç bir yanıt geldi.

Rehberg'in ''Hamit'i vermeyi düşünmüyoruz, ama sana dünya çapında bir yıldız verelim, Türkiye'de yer yerinden oynasın'' sözleri üzerine kim olduğunu soran Canaydın'ın, ''22 numara'' yanıtını aldığı belirtildi. Başkanın geçen sezon Stuttgart'tan Schalke'ye transfer olan ancak Schalke'de forma şansı bulamayan Kevin Kuranyi'yi teklif etmesi üzerine Canaydın, Galatasaray'ın forvet hattındaki yoğunluk nedeniyle düşünmek için zaman istediği ileri sürüldü.

Brezilya doğumlu Kevin Kuranyi, geçen sezon başında Stuttgart'tan Schalke'ye transfer olmuş, ancak kadroda kendine yer bulamamıştı. Bundesliga'da gol krallığı da bulunan yıldız golcü geçen sezon Schalke formasıyla 30 maçta 10 gole imza attı. Kuranyi'nin, Bundesliga'da oynadığı toplam 99 maçta 40 golü bulunuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious