Canaydın: 'Lideri en kısa sürede yakalarız'

  • Giriş : 27.01.2007 / 00:00:00

Özhan Canaydın, ligin bitmesine daha uzun bir süre olduğunu belirterek, şampiyonluk yarışında en kısa sürede rakiplerini yakalayacaklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Karşılaşmanın ardından çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Canaydın, seyircisiz maçın tatsız tutsuz bir ortamda geçtiğini belirterek, "Taraftarlarımız umarım gerekli dersleri alırlar ve bizi bir daha yalnız bırakmazlar" dedi.

Lig maratonun oldukça uzun olduğunu kaydeden Canaydın, "Bu akşam sahadan galibiyetle ayrıldığımız için mutluyuz. Şampiyonluk yarışı devam ediyor. Daha 16 maç var. Ben inanıyorum ki lideri yakalarız" diye konuştu.

Öte yandan bir basın mensubunun Gerets'in Alman medyasına yapmış olduğu açıklamada "Şampiyonluk şansımız az" şeklindeki beyanatına ise "Belki bu yanlış çevrilmiş olabilir. Onun öyle bir açıklama yapacağına inanmıyorum. Bu akşam da gördünüz, bizden daha hırslı idi" diye cevap verdi.

POLAT: "ŞAMPİYONLUĞUN EN BÜYÜK ADAYI BİZİZ"

Galatasaray Kulubü İkinci Başkanı Adnan Polat da, şampiyonluk yarışında en büyük adayın kendileri olduğunu bir kez daha yeniledi. Maç sonunda basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Polat, "Bu akşam aldığımız üç puan bize iyi geldi. Rakibimiz de puan kaybettiği için 5 puan almış gibi olduk. Daha liglerin bitmesine uzun bir süre var. 3 puanlı sistemde her an her şey olabiliyor. Şampiyonluğun en büyük adayı biziz" dedi.

Transfer konusunda ise Polat, hayatın sürprizlerle dolu olduğunu ifade ederek, "Her an her şey olabilir" dedi.

Bir basın mensubunun "İkinci yarının ilk üç haftasında Fenerbahçe puan kaybeder tahmininiz yine tuttu" demesi üzerine Polat, "İkinci yarı başında kimse büyük takımlardan iyi oyunlar beklemesin. Rakibimiz kaybetti. Biz puan kazandık." diye cevap verdi.

Polat, tahminlerini ise içine doğmasına bağladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious