Canaydın: Şampiyon olacağız

Canaydın: Şampiyon olacağız.9572
  • Giriş : 02.01.2008 / 17:48:00

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, 3 yıl 7 ay süren yorucu ve zorlu bir sürecin sonunda Galatasaray'ın geleceğini yeniden şekillendirecek bir projeyi hayata geçirme aşamasına gelmiş bulunduklarını belirterek, “Rüyalarımız gerçek oluyor”

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Özhan Canaydın, sarı-kırmızılı kulübün aylık resmi yayın organı Galatasaray Dergisi'nin ocak sayısında yer alan yazısında, Aslantepe Ali Sami Yen Spor Kompleksi Projesi'nde bu aşamaya gelmelerinin o kadar da kolay olmadığını dile getirerek, şunları kaydetti:
"Her şeyden önce bürokrasinin labirentlerinde yolumuzu ve yönümüzü şaşırmadan yürümek mecburiyetindeydik. Pek çok idari sorunu, devlet yetkililerimizin bizlerden hiçbir zaman esirgemedikleri iyi niyetli destekleri sayesinde aşmayı başardık ve nihayetinde hepinizin bildiği gibi 13 Aralık 2007 günü pek çok değerli devlet büyüğümüzün katılımıyla Aslantepe Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nin temelini attık. Başkanı olarak şimdiden tüm Galatasaraylılara önümüzdeki yıllarda bu statta kazanacağımız başarıların ve zaferlerin müjdesini veriyorum."

Lig yarışına da değinen başkan Canaydın, ligin ilk yarısını neredeyse hep önde götürdükten sonra son maçta aldıkları bir beraberlikle 3. sırada kapattıklarını ifade etti.

Lig mücadelesinin uzun bir maraton olduğunu vurgulayan Özhan Canaydın, şunları söyledi:
"Koşucuların kimi zaman hızlanarak öne geçtiği, kimi zaman da yavaşlayarak biraz daha geride kaldığı anlar olacaktır. Ancak şundan da hiç kimsenin şüphesi olmaması gerekir, Galatasaray her zaman şampiyonluklar kazanmak için bu yarışın içinde olacaktır, bundan sonra da öyle olmaya devam edecektir. Bir başka şekilde ifade etmek gerekirse; Galatasaray her zaman favorisi olduğu bu lig mücadelesinde bir an için geriye düşse bile, hedefi her zaman için şampiyonluk olduğundan ligin ikinci yarısında olması gereken konuma en kısa zamanda dönecektir. Sezon sonunda da şampiyonluk ipini göğüsleyen taraf olacaktır. UEFA Kupası'ndaki mücadelesi ise 2000'lerin ruhuna yakışır bir şekilde sonuna kadar devam edecektir. Biz inanıyoruz, siz değerli Galatasaraylıları da aynı inançla yanımızda görmek istiyoruz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious