Canaydın: Seyraptepe'de 10-15 gün gecikme olabilir

  • Giriş : 04.06.2007 / 09:24:00

Canaydın: “Hazırlanan muammen bedel üstünde bir yükseklik çıktı. O revize ediliyor” dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Seyrantepe Stadı projesiyle ilgili yaptığı açıklamada, “Hazırlanan muammen bedel üstünde bir yükseklik çıktı. O revize ediliyor” dedi.

Galatasaray Lisesi'nde düzenlenen Pilav Günü'ne katılan Özhan Canaydın, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Seyrantepe Stadı konusunda TOKİ'nin geri adım attığı yönünde iddiaların doğru olmadığını belirterek, şunları söyledi:
“Hazırlanan muammen bedel üstünde bir yükseklik çıktı. O revize ediliyor. TOKİ, bugün bile çalışıyor. Dün geç vakitlere kadar TOKİ Başkanı ile beraberdik. İnşallah olay, denilen rakama geldiği zaman derhal ihale ilanı veririz. Bu işin bir mali portresi var, o portreye yaklaştırılacak. Mayıs ayı sonunda ihaleye çıkması bekleniyordu. 10-15 gün gecikme olabiliyor. Devletle yapılan işlerde belli statüler var. O statüleri geçmek için bazı gecikmeler oluyor.”

Galatasaray Lisesi'nin bahçesinde gerçekleştirilen Galatasaray Pilavı'na katılan okul mezunları, lise bahçesinde biraraya gelerek birbirleriyle sohbet etme fırsatı buldu. Pilav'da ayrıca, mezuniyetlerinin 50. yılını kutlayanlara da plaket verildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious