Canaydın'dan bomba etkisi

Canaydın'dan bomba etkisi.13026
  • Giriş : 28.11.2007 / 08:59:00

Canaydın'ın önceki gün Çırağan Sarayı'nda başkanlığa tekrar aday olacağını ima etmesi, Sarı-Kırmızılı camiada bomba etkisi yarattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Herkes bekliyordu


Geçirdiği pankreas ameliyatı nedeniyle yaklaşık 50 gün boyunca Sarı-Kırmızılı kulüpten uzak kalan ve taburcu olmasına karşın ciddi sağlık sorunları olduğu konuşulan Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, Mart 2008’deki seçimlere girip girmeyeceğini bir türlü söylemiyordu. Bunun üzerine yakın dostu olan Adnan Öztürk’ün, Canaydın seçime girmemesi halinde liste hazırlayacağı iddiası gündeme gelmiş, muhalefetin önde gelen isimlerinden Taner Aşkın ise adaylığını resmen açıklamıştı.

Kulisler kaynıyor


Tecrübeli Futbol adamı, tüm bu gelişmelerin ışığında önceki gün Çırağan Sarayı’nda, Kulüpler Birliği Başkanlığı’na yeniden aday olduğunu açıkladı. Bunun anlamı, Galatasaray’daki görevine de devam edeceğiydi. Çünkü Özhan Canaydın’ın Sarı-Kırmızılı kulüpten sadece sağlık sorunları sebebiyle ayrılacağı düşünülüyordu. İşte Özhan Canaydın’ın bu hareketi, camiada bomba etkisi yarattı. Kulisler şimdi seçim dedikodularıyla çalkalanıyor ve listelerin şekillenmesi için görüşmeler yapılıyor.

Bu tarihe dikkat!


Seçim ustası olarak tanınan Özhan Canaydın, imasını yaparken de çok güzel bir zaman belirledi. Çünkü tecrübeli yöneticinin açıklamasından çok kısa bir süre önce, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Seyrantepe Projesi’nin 14 Aralık 2007’de hayata geçirilmesine onay verdiği haberi gelmişti. Akıbeti merakla beklenen temel atma törenini Erdoğan gerçekleştirecek. Seyrantepe’de temel atılması, seçimlerde Başkan Özhan Canaydın’ın en büyük kozu olacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious