Canaydın'dan iddialara cevap

Canaydın'dan iddialara cevap.11980
  • Giriş : 23.02.2008 / 18:55:00

Galatasaray Kulubü Başkanı Özhan Canaydın, yeniden aday olmama kararının değişeceği yönünde yapılan açıklamalara son noktayı koydu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Maslak Sheraton Otel'de gerçekleştirilen Mali Genel Kurul'un çıkışında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Canaydın, vermiş olduğu kararın herkes tarafından sürpriz olarak değerlendirilmesini, "Sürpriz yapmak güzeldir. Gayet güzel oldu. Fikirlerimiz camiamıza hayırlı olsun." dedi.

Seçimlerde Adnan Polat'ı destekleyip destekleyemeyeceğinin sorulması üzerine Canaydın, ''Zaman içinde hepsi açıklanır hepsi meydana çıkar. Yeni adaylar varsa göreceğiz ve ona göre hareket edeceğiz. Galatasaray'ın menfati için ne icap ediliyorsa onu yaparız. Ama bazı fırsatçılara da fırsat vermeyiz.'' diye konuştu.

Basın mensuplarının vermiş olduğu karardan geri dönüş olup olmayacağı şeklindeki soruya sinirlenen Başkan Canaydın, ''Böyle spekülatif sorular sormaya hakkınız yok. Böyle bir şey olsa zaten önceden vurgulanır,'' derken, yeni stadın açılış kurdelesini kesmek isteyip istemeyeceği sorusuna da, ''Zamanı gelince Galatasaraylılar bize onu kestirir zaten.'' diyerek sözlerini tamamladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious