Canaydın'dan şok operasyon

Canaydın'dan şok operasyon .13026
  • Giriş : 01.08.2007 / 08:24:00

Sarı-kırmızılı kulüpte Başkan Özhan Canaydın şok bir operasyona imza attı ve Futbol Şubesini kaldırarak kendine bağladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yönetim göreve geldiğinde Futbol Şubesi'nin başına Adnan Polat getirilmiş ve ekibinde de Haldun Üstünel ile Tunca Hazinedaroğlu görev yapıyordu. Ekip bugüne kadar görevini sürdürürken Başkan Özhan Canaydın Futbol Şubesi'nin işine karışmamaya özen gösteriyordu.

Ancak Başkan Özhan Canaydın geçtiğimiz günlerde devrim niteliğinde bir karar aldı ve bunu uygulamaya sokarak Futbol Şubesi'ni lağvetti. Canaydın'ın şok kararı sonucu özellikle Adnan Polat'ın ekibinde bulunan Haldun Üstünel ile Tunca Hazinedaroğlu devre dışı kaldı.

Bundan böyle her konuda Başkan Canaydın'ın karar vereceği, yardımcısı Adnan Polat'ın ise Futbol Şubesi'nin dağıtılmasına rağmen futbolla yakından ilgileneceği öğrenildi. Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin'in de görevine devam edeceği bildirildi. Adnan Polat'ın bu son gelişmeler karşısında nasıl bir tepki göstereceği sarı-kırmızılı camiada merak konusu oldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious