Canaydın'dan tam destek

Canaydın'dan tam destek.7843
  • Giriş : 27.02.2009 / 20:11:00

Özhan Canaydın, Bülent Korkmaz'dan çok umutlu olduğunu ve yönetime tam destek verdiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Radyospor'da 'Haber Aktif' programına katılan Galatasaray eski başkanı Özhan Canaydın, Aydın Cingöz'ün sorularını yanıtladı.

Sarı-kırmızılı takımın UEFA Kupası'ndaki final hedefini değerlendiren Canyadın, "Galatasaray'ın hedefleri her zaman büyüktür. Galatasaray'ın UEFA Kupası'nı kazanma şansı oldukça büyük, daha önce bu kupaya alışkın tek takım. Galatasaray, inşallah bu yılda bu kupayı kazanacak" dedi.

"YÖNETİME DESTEĞİM TAM"

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Bülent Korkmaz'a ve yönetime destek veren Canyadın, Skibbe'nin görevine son verilmesine ilişkin şunları söyledi:

"Yönetim zamanını ayarladı, uygun gördü ve ona göre de gerekeni yaptı. Hatalar yapıldı gibi bir söylem içinde değilim. Yönetime desteğim tamdır. Galatasaray'da yönetim seçimden seçime değişir. O yüzden tüm Galatasaraylılar seçilen yönetimin arkasında olur ve olmalı."

BÜLENT İLE BAŞARI GERELECEKTİR

Takımın yeni teknik direktörü Bülent Kormaz'dan çok umutlu olduğunu vurgulayan Canaydın, "Bülent Korkmaz, içimizden biridir. İçindeki hırsı takıma yansıttığı an Galatasaray'a başarının yollarını açacaktır. Bülent'e hepimiz destek olacağız, Bülent Kormaz ile Galatasaray'ın geleceğinden çok umutluyum" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*