Canaydın'ı sarı-lacivertliler kurtardı

Canaydın'ı sarı-lacivertliler kurtardı .13026
  • Giriş : 09.10.2007 / 09:04:00

Canaydın, yanındaki F.Bahçe taraftarı Prof. Acarlı’ya “Bana ’Ameliyat sırasında içeriye F.Bahçe plaketi koydum, her röntgende gözükecek, onu almayacağım’ dedi” diye takıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Medyanın karşısına son derece neşeli bir şekilde çıkan G.Saray Başkanı Özhan Canaydın, yanındaki F.Bahçe taraftarı Prof. Dr. Koray Acarlı’ya “Bana ’Ameliyat sırasında içeriye F.Bahçe plaketi koydum, her röntgende gözükecek, onu almayacağım’ dedi” diye takıldı. Acarlı ise “Bir F.Bahçeli olarak elimizden geleni yaptık. Plaket koyma ifademiz şakaydı. Ama içerdeki bütün iplikler sarı-lacivert renkte” dedi. Bu kez Canaydın “Ne yapalım baygın halinde buna yetişemedik. Bugün istersem servisteki tüm hemşireler sarı-kırmızı giyinir” diye karşılık verdi.

Prof. Dr. Münci Kalaycıoğlu ise “45 yıldır hekimlik yapıyorum, böyle sevilen bir hasta ameliyat etmedim. Kanının bir yanı kırmızı diğer yanı sarı mı çıkacak diye de baktım!.. Ama çıkmadı... İnşallah bu sezon G.Saray UEFA Şampiyonu olur, biz de o maçı başkanla birlikte izleriz.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious