Candan Erçetin'den tangolu konser

  • Giriş : 09.06.2006 / 00:00:00

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 13. Altın Koza Kültür ve Sanat Festivali kapsamında sanatçı Candan Erçetin, konser verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen 13. Altın Koza Festivali kutlamaları çeşitli etkinliklerle devam ediyor. Festival boyunca sunulacak konserlerden sonuncusunda ünlü sanatçı Candan Erçetin sahne aldı.

Gecede ayrıca Yaşam Boyu Onur Ödülleri de sahiplerine verildi.

Sanatçı Candan Erçetin, ödoül töreninde sonra çıktığı sahnede 1960 yılından bu yana gerek Türk sinemalarında ve gerekse o dönemden bu döneme kadar gelen en ünlü parçaları seslendirdi. Zaman zaman ayakkabılarını çıkaran ve çıplak ayakla tango yapan sanatçı, bir ara Mersin'de 'Oyun' adlı filmde rol alan yerel sanatçılarla birlikte oyun oynadı. 2 saat boyunca kendisini izlemeye gelenlere nostalji sunan ünlü sanatçıyı izlemeye gelenler arasında festivalin jüri adayları ile festival kapsamında konuk olarak katılan sanatçılar da vardı. Lale Mansur, Ceyda Düvenci ve Elif Dağdeviren'in de aralarında bulunduğu bazı sanatçı ve oyuncular, Candan Erçetin'nin söylediği parçalara eşlik ederek eğelendi.

Ünlü sanatçı, kendisini izlemeye gelenlerin masalarını dolaşarak tek tek ilgilendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious