Caner Erkin kalmak istemiyor

Caner Erkin kalmak istemiyor.11937
  • Giriş : 08.12.2008 / 14:31:00
  • Güncelleme : 08.12.2008 / 15:32:44

CSKA'lı Caner Erkin'den çarpıcı açıklamalar. Genç yaşta Rusya'ya gittiği için pişman olmadığını belirten Caner, "Avrupa'ya gitmek istiyorum" dedi!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Caner Erkin, Best FM'den Özkan Öztürk'e şunları söyledi;

"Sevgili Caner, Rusya'da sezon tamamlandı. Gökdenizli ve Hasan Kabzeli Rubin Kazan şampiyon olurken sizde ligi ikinci sırada tamamladınız. UEFA Kupası gruplarında mücadele ediyorsunuz ve grupta 4'te 4 yaptınız. Bu sezon senin için nasıl geçti?"

"Bu sezon benim için geçen seneye nazaran iyi geçti sayılır. Daha çok oynama şansı buldum. Ama bu benim için yeterli bir süre değil ben daha çok oynamak istiyorum. Bu sene ikinci olduk ve Şampiyonlar Ligi'ne direkt gideceğiz. Bu benim için çok önemli. UEFA'da şu an çok iyi gidiyoruz. Gruplarda 4'te 4 yaptık. İnşallah UEFA'da gidebileceğimiz yere kadar gideceğiz. Buna inanıyorum"

"Caner genç bir futbolcusun, henüz 20 yaşındasın. Genç yaşta yurtdışına çıktın. İyi ki Rusya'ya gelmişim diyor musun yoksa bir pişmanlık var mı?"
"Hiçbir şekilde pişman değilim. Bir hata olarak da görmüyorum. Çok iyi tecrübeler kazandım Rusya'da. Belki Türkiye'de kalsam bu tecrübeleri yaşayamayacaktım. Ancak burada kalmayı ben de istemiyorum. Avrupa takımlarına gitmek istiyorum. İngiltere Ligi'ne, İspanya Ligi'ne, İtalya Ligi'ne, başka liglere gitmek istiyorum, oralara geçmek istiyorum"

"Son Avusturya maçında A Milli Takım forması giydin. Caner'in hedefleri neler?"

"A Milli Takım'da ben de oynamak istiyorum. Ama Rusya'ya ilk gittiğimde sakatlıklar yaşadım. Az oynama şansı buldum. Tabi ki bu sene çok iyi bir sezon geçirmek istiyorum. Sonra da A Milli Milli Takım'ın değişilmez oyuncusu olmak istiyorum ve olacağıma da inanıyorum zaten"

"Caner, devre arası için adın özellikle Beşiktaş olmak üzere birçok takımla anılıyor. Sana gelen bir teklif var mı yada sen Türkiye'yi düşünüyor musun?"
"Şu an bana gelen bir teklif yok, ben de okuyorum gazetelerden yazılanları. Ama şu an gerçekten Türkiye'ye dönmek aklımda yok. Düşünmüyorum dönmeyi. Geçen sene Beşiktaş Kulübü ile bir görüşmemiz oldu. O zaman sıkıntılı dönemler geçiriyordum ben. Ama bu dönemleri atlattım ve dönmeyi düşünmüyorum"

"Caner biliyorsun Amerika'da da ligler bitti ve David Beckham devre arasından itibaren Milan forması giyecek. Bu olaya nasıl bakıyorsun? Türkiye'den böyle bir teklif gelse nasıl değerlendirirsin?"

"Öyle biraz zor olur zaten kulübüm bırakmaz beni. 3 yıllık daha sözleşmem var. Takıma alışma dönemi zor olur. Sıcak bakmıyorum"

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*