Caner Kurtaran yine kokainden hastanelik oldu

Caner Kurtaran yine kokainden hastanelik oldu.7432
  • Giriş : 04.01.2008 / 09:52:00

Yaprak Dökümü dizisinin Şevket'i Caner Kurtaran yine kokainden hastanelik oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kokain kullandığı için fenalaşarak yoğun bakıma kaldırılan ve bu nedenle hakkında dava açılan "Yaprak Dökümü" dizisinin Şevket'i oyuncu Caner Kurtaran'ın, bu olaydan 4 ay sonra bir kez daha kokain kullandığı için hastanelik olduğu ortaya çıktı.

Caner Kurtaran hakkında uyuşturucu kullanmak suçundan bir dava daha açıldı. Kurtaran, 29 Temmuz 2007'de kokain kullandığı için fenalaşınca Alman Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Hakkında dava açılan Kurtaran'ın 1 yıldan 2 yıla kadar hapsi istendi. Bu olaydan 4 ay sonra genç oyuncu, 24 Kasım 2007 günü de uyuşturucu madde kullanma şikâyetiyle Florence Nightingale Hastanesi'ne kaldırıldı.

Alınan örnekte, oyuncunun kanında uyuşturucu bulunduğu tespit edildi. Kurtaran'ın polise verdiği ifadesinde, 4 ay önce merakından kokain kullandığını ve bu nedenle hakkında yasal işlem yapıldığını belirtti. Hürriyet gazetesinin haberine göre, Caner Kurtaran, "Bu olay basına yansıyınca nişanlım ile aram bozuldu. Problem çıktı ve nişan bozuldu. Bu nedenle 20 Kasım günü, daha önce pantolonumun cebinde kalan taş tabir edilen maddeyi yakarak kullandım. Hastanelik olduktan sonra pişman olduğum için ailemin de yardımıyla psikiyatri tedavisine başladım" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious