Cani baba nafaka için oğlunu öldürdü

Cani baba nafaka için oğlunu öldürdü.9796
  • Giriş : 05.01.2009 / 15:55:00

Eski eşine nafaka vermek istemeyen baba, 2 yaşındaki oğlunu öldürdü...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Oğlunun kaçırıldığını iddia eden ABD'li babanın, eski eşine nafaka vermemek için çocuğunu öldürdüğü anlaşıldı.

ABD'de siyahi bir babanın sırf nafaka ödememek için oğlunun canına kıyması ülkeyi karıştırdı. 22 yaşındaki Danny Platt isimli adamın, henüz iki yaşındaki çocuğunu gözlerini kırpmadan öldürdüğü anlaşıldı. New Orleans kentinde yaşanan olayda cani baba, ellerinde Kalaşnikof tüfek bulunan üç siyahinin Powell adlı oğlunu kaçırdığını söyleyerek polise başvurmuştu.

Ancak başlatılan soruşturma sonucunda acımasız babanın aslında nafaka vermek istemediği için böyle bir senaryo uydurduğu anlaşıldı. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak için Platt'i dört saat sorgulayan polis, aldıkları cevaplardan şüphelenince soruşturmayı derinleştirdi. Platt'in evinde arama yapan polis, minik Powell'ın cansız bedenini evin arka bahçesinde çalılığın arasında gömülmüş buldu.

Oğlunun öldürüldüğünü öğrenen anne Daniella ise polise ayrıldığı eşi Platt'in aralık ayında alınan karar ile 4 bin dolar nafaka borcunun olduğunu ve o günden sonra sıkça kavga ettiklerini söyledi. Bunun üzerine polis Danny Platt'ın üzerine yoğunlaşınca, oğlunu öldürdüğünü itiraf etti. Cani babanın cinayeti nasıl işlediği otopsinin ardından ortaya çıkacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*