Cani yenge olayında korkunç şüphe

Cani yenge olayında korkunç şüphe.16739
  • Giriş : 09.11.2008 / 09:51:00

11 yaşındaki yeğeni Sabire'yi baltayla 7 parçaya ayıran yengenin kaybolduğu öne sürülen öz kızı Bahar’ı (24) da öldürdüğü ihtimali araştırılıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kırşehir'de 11 yaşındaki Sabire Akçakaya'yı boğarak öldürdükten sonra baltayla 7 parçaya ayıran yenge Yeter Akçakaya'nın kaybolduğu öne sürülen öz kızı Bahar'ı (24) da öldürdüğü ihtimali değerlendiriliyor. Polis, tutuklanan kadının evinin bahçesinde köpeklerle ceset araması yaptı.

Küçük Sabire'nin parçalanmış cesedinin Kervansaray Dağı eteklerindeki çöplükte bulunmasının ardından tutuklanarak Kırşehir E Tipi Kapalı Cezaevi'ne konulan Akçakaya'nın kızını da aynı yöntemle öldürdüğü ihtimali üzerinde duruluyor.

BAHÇEDEN CESET ÇIKMADI

Cani yengenin mahkemede verdiği ifadeden yola çıkan polis, Emniyet Genel Müdürlüğü'nden dedektör köpeği talebinde bulundu. Ekipler, dün sabah saatlerinde köpeklerin yardımıyla kadının evinde ve bahçesinde arama yaptı. Polis, Cumhuriyet Üniversitesi'nin iki yıllık Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü'nden mezun olduktan 1 yıl sonra kaybolan Bahar Akçakaya'nın cesedini bulmaya çalışıyor. Ancak henüz bir sonuç alınamadı.

Akşam

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*