Canlı yayında Batuhan krizi

Canlı yayında Batuhan krizi.14136
  • Giriş : 07.04.2009 / 21:50:00

Gündemden düşmeyen 'Batuhan krizi' televizyon ekranlarında zirve yaptı!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Eskişehirspor'da Fenerbahçe maçı öncesi patlak veren Batuhan krizi konusunda tartışmalar bitmek bilmiyor. Son olarak tartışmaya katılan isim ise Sinan Engin.

Ligtv'de yayınlanan Futbol Gündemi programına konuk olan Beşiktaş'ın eski menajeri Sinan Engin canlı yayında Rıza Çalımbay ile Batuhan konusunda tartıştı.

Programa telefonla bağlanan Rıza Çalımbay, hatanın affedilemez olduğunu ancak oyuncuyu kazanmaya çalışacaklarını belirtti. Çalımbay'ın telofonu kapatmasının ardından konuşan Engin suçun Eskişeirspor'da olduğunu iddia etti.

"Rıza ile aram soğuk bu yüzden konuşmak istemedim" cümlesiyle sözüne başlayan Engin, genç oyuncunun Beşiktaş'dayken böyle sorunları olmadığını belirtirken para cezasının ardından tekrar kadroya alınması gerektiğini savundu. Engin'in bu sözlerine ise cevap gecikmedi. Programa bir kez daha bağlanan Çalımbay, Engin'e kesinlikle katılmadığını belirterek "Batuhan benim en kral oyuncum olsa yine bu cezayı alacaktır. O çok yetenekli ve belkide Avrupa'nın en iyilerinden biri olmaya aday bir futbolcu. Ancak bizim de prensiplerimiz var. Gereken ceza ne ise verilecektir." şeklinde konuştu. Engin ise buna karşılık Çalımbay ve Eskişehirspor'u düşündüğünü ifade ederken sözlerinin yanlış anlaşıldığını belirtti.

SPOR3

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*