Canlı yayında bunları da duyduk!

Canlı yayında bunları da duyduk!.14557
  • Giriş : 19.11.2008 / 11:39:00

Esra Ceyhan'ın sunduğu programa telefonla bağlanan bir şahıs yaptığı tacizleri ve tecavüzleri anlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Esra Ceyhan'ın Kanal D'deki programını arayan bir kişinin anlattıkları karşısında, ekran başındakiler dondu kaldı. İşte 'Sonunda bu da oldu' dedirtecek cinsten bir itiraf....

Canlı yayınlarda yaşanan ilginç gelişmeler, konuşmalar, gaflar, telefonla katılan konukların sert çıkışları, küfürleri derken bugün ismini vermeyen bir kişiden öyle bir itiraf geldi ki izleyenlerin ağzı bir karış açık kaldı.

Esra Ceyhan'ın programında yaşanan olayda, yayına telefonla bağlanan ve ismini vermek istemeyen kişi, yaptığı taciz ve tecavüzleri anlattı.

Herkesi şok eden bu kişi mahalledeki bir kadına aşık olduğunu ve eşine onunla evlenmek istediğini eşinin kabul etmemesi üzerine bu kişiye tecavüz ettiğini itiraf etti. Adamın itirafları karşısında herkes donakalmıştı ancak konuşma devam etti; "Daha sonra baldızımla bir ilişki yaşadık. Hanım 'Bu kadar rezalet olmaz, kendi aramızda halledelim. Biz boşanalım, kardeşimle evlen' dedi. Bu kez baldızımla nikah yaptık. Bu sefer maddiyatta tutturamadım. Sıkıntıya girdim. Bu kez internet ve telefon üzerinden bazı insanları taciz etmeye başladım."

Stüdyodaki ve ekran başındakilerin kanını donduran bu konuşmasının şoku geçmeden adam sözlerine şöyle devam etti:

"Çoğunu tenzih ediyorum fakat inanır mısınız bazıları bana kontör gönderdi, 'devamlı sen bizi arama, biz gönderelim sen bizi ara' diye. Öyle insanlar da var yani!!"

İsmini vermeyen adam, bir kaç kez tedavi olduğunu ve ne yapacağını şaşırdığını söylemeyi de ihmal etmedi.

Söylenenler karşısında şaşkına düşen Esra Ceyhan'ın 'Küçükken tacize uğradınız mı?' sorusuna da 'hayır' diyen adam 'Ben kız çocuğu gibi büyütüldüm. İnsanlara düşman gibi baktım" ifadesini kullandı.

Stüdyoda oturan Dr. Haydar Dümen ise yapılan tüm bu konuşmaları dinledikten sonra teşhisi koydu: "Psikopat! Tek kelimeyle böyle. Ruhi yapısı böyle. Bu tarafa şarj etmese alkolik olacaktı, uyuşturucu kullanacaktı. Tedavisi yok!"

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*