Canlı yayında İ.Tatlıses kavgası!

Canlı yayında İ.Tatlıses kavgası!.6689
  • Giriş : 16.11.2008 / 09:12:00

Kanal 7'de ekranlara gelen Mahmut Tuncer Show'da konuklar İbrahim Tatlıses kavgasına tutuştu. Tatlıses'le dargın olan Tuncer sıkıntılı anlar yaşadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Devrim Erdem ve türkücü Yusuf Harputlu'nun konuk olduğu Mahmut Tuncer Show'da İbrahim Tatlıses krizi çıktı.

Kanal 7'de ekrana gelen programda Yusuf Harputlu, İbrahim Tatlıses'e olan kırgınlığını dile getirince ortalık bir anda karıştı. Programın diğer konuğu Devrim Erdem, Yusuf Harputlu'yu alkışlayan seyircilere çıkışarak, " İbrahim Tatlıses gibi bir türkücüye burada laf söyletmem" deyince Harputlu, "Sen İbrahim Tatlıses'in avukatı mısın?” diye karşılık verdi. Bir anda ağız dalaşına giren sanatçılar ortamı iyice gerince Mahmut Tuncer araya girdi ama konuklarını sakinleştiremedi.

TUNCER: TATLISES İLE KÜSÜS YANLIŞ ANLAŞILIR

İbrahim Tatlıses'le şu anda bir meseleden dolayı konuşmadıklarını, o yüzden de böyle bir tartışmanın kendi programında yaşanmasının yanlış anlaşılmalara yol açabileceğini söyleyen Mahmut Tuncer, “Aramızda küslük olsa da. O bizim büyüğümüz. O yüzden bu tartışmayı burada keselim” diyerek konuklarını sakinleştirmeye çalıştı fakat başarılı olamadı.

Yusuf Harputlu İbrahim Tatlıses'e karşı bir terbiyesizlik yapmadığını, sadece Ramazan dolayısı ile ekip olarak katıldığı programlarında Tatlıses tarafından rencide edildiği için kırgınlığını dile getirdiğini belirtti ve programı canlı yayında terk ederek kulise gitti.

"HAFTAYA SENİ KESİN ÇAĞIRIR"

Daha sonra uzun bir reklam arasına giren programa, Yusuf Harputlu devam etti ama tartışma bitmedi. Mahmut Tuncer ikiliyi barıştırmaya kalkıştı fakat yeniden tartışma çıktı. Devrim Erden, kimsenin avukatı olamdığını ama İbrahim Tatlıses'e laf söyletmeyeceğini tekrarlayınca, Yusuf Harputlu, "Siz uzun zamandır İbo Show'a çıkamıyorsunuz. Ama bu hareketinizden dolayı haftaya konuk edecektir" diye cevap verdi.

Uzun süren İbrahim Tatlıses tartışması Mahmut Tuncer'in orkestraya verdiği işaretle sona erdi ama konukların gergin tavırları devam etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*