Canon 'kesintisiz devam' dedi

Canon 'kesintisiz devam' dedi.8930
  • Giriş : 05.11.2008 / 16:55:00

Canon Eurasia, küresel ekonomik göstergelere rağmen Türkiye'deki faaliyetlerine ve yatırımlarına kesintisiz devam edeceğini duyurdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kuruluşundan bu yana yaklaşık 7 ayı geride bırakan Canon Eurasia, küresel ekonomik göstergelere rağmen Türkiye'deki faaliyetlerine ve yatırımlarına kesintisiz devam edeceğini duyurdu.

Dijital görüntüleme teknolojisinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan Canon, profesyonel baskı alanında ofsetten dijitale geçişin lokomotifi olan ürünlerini, 4-5 Kasım tarihlerinde İstanbul'da düzenlediği Spectacolor etkinliği ile profesyonel baskı sektörüne tanıttı. İlk olarak geçen yıl gerçekleştirilen Spectacolor etkinliği, bundan böyle her yıl Canon Eurasia tarafından Türk baskı sektörüne özel olarak düzenlenecek ve geleneksel bir hal alacak.

Baskı sektöründe devrim yaratan, ofset baskıyı aratmayan ayrıcalıklı bir baskı kalitesi sunan imagePRESS serisi ve Türk pazarında da satışa sunulan yeni imagePROGRAF modellerinin tanıtıldığı etkinlik kapsamında katılımcılar, Canon baskı teknoloji ürünlerini yakından tanıma fırsatı buldular.

Canon Eurasia Kurumsal İş Çözümleri Ülke Direktörü Peter Saak, Türkiye'nin Canon için öncelikli ve ayrıcalıklı pazarlardan biri olduğunu belirterek şunları söyledi: "Türkiye, Rusya ile birlikte Canon'un gelişmekte olduğu anahtar pazarlardan biri. Dünyayı etkisi altına alan ekonomik krize rağmen, sektörümüzde en tanınan servis sağlayıcısı olma hedefimizle önümüzdeki dönemde Türkiye'de insana, pazarlama ve destek hizmetlerimize yatırım yapmayı sürdüreceğiz."

CANON EURASİA-ARAS GRUP İŞBİRLİĞİNE BAŞLIYOR

Canon Eurasia'nın Türkiye'deki profesyonel baskı pazarına büyük önem verdiğini kaydeden Peter Saak, bu çerçevede basım sektörünün en köklü ve lider kuruluşu olan Aras Grup ile Canon'un profesyonel ürün ve çözümlerinin basım sanayine satışı ve satış sonrası hizmetlerini de kapsayan bir işbirliğine başladığını duyurdu. Saak, "Canon Eurasia olarak, bu işbirliği sayesinde basım sanayine getirdiğimiz yenilikleri, Aras Grup'un 35 yıllık tecrübesi ve güvencesiyle sektörün kullanımına ve gelişimine sunmaktan dolayı mutluyuz" diye konuştu.

BASKIDA KALİTE VE SÜRAT SAĞLAYAN LFP ÜRÜNLERİ DE SERGİLENDİ

Spectacolor kapsamında LFP (Geniş Formatlı Yazıcılar) ürünlerini de sergileyen Canon Eurasia, bu ürünlerin baskıda kalite ve sürat sağlayan özellikleri hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Özellikle teknik çizim ve proje yazıcılarının yer aldığı CAD serisi, profesyonel ve taslak baskı amaçlı profesyonel geniş formatlı yazıcılar, profesyonel fotoğraf baskı ve matbaalarda dijital prova amaçlı kullanılan geniş formatlı yazıcılar katılımcılardan büyük ilgi gördü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*