CardFinans ile ''sıfır faizli kredi'' uygulaması başladı

  • Giriş : 16.10.2007 / 17:58:00

Finansbank, yenilediği CardFinans ile ''sıfır faizli kredi'' uygulamasını başlattı. İşte Türkiye'nin ilk faizsiz kredi kartı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

CardFinans müşterileri, kredi kartı limiti içerisinde sıfır faizle kredi çekebilecek.

Türkiye'nin ''ilk'' bireysel finansman kartı olan CardFinans'ın tanıtım toplantısında konuşan Finansbank Genel Müdürü Sinan Şahinbaş, kredi kartından elde ettikleri karın bir kısmını müşteriye aktardıklarını söyledi.

Cardfinans, kredi kartından çok bireysel kredi kartı olarak tanımlanıyor. "Sıfır faiz" uygulaması ile diğer bir bankaya olan borcunuzu da kapatabiliyorsunuz.

Şahinbaş, ''Başka karttan CardFinans'a geçince diğer bankalara olan kredi borcunuzu bize transfer etmiş oluyorsunuz. CardFinans'a geçince zaten sıfır faizli krediyi almış olacaksınız'' dedi.

Sözünüze bedava kredi

Card Finans'ın sıfır faizli nakit kredisi söze dayanacak... Müşteriler12 ay için verecekleri aylık ekstre bakiyesi sözüne karşılık bedava kredi alabilecekler... Taksitli olarak sunulan ve kredi kartı limitinden kullanılan bu krediyi müşteriler 6-12 ay taksitle geri ödeyebilecek.

15 dakikada kredi

Finansbank, kredi talep eden müşterileri için de kolaylık sağladı. ''Hazır Kredi'' ile de CardFinans sahipleri sadece kredi kartlarını göstererek, herhangi bir evraka ihtiyaç duymadan ihtiyaç veya oto kredisi kullanabilecek.
İşsizlik sigortası

CardFinans işsizlik Sigortası'' hizmeti ile müşterinin isteği dışında işsiz kalması durumunda kredi kartı hesap ekstresi, sigorta teminatı limitleri dahilinde karşılıksız olarak karşılanacak. Sigorta bedeli ise müşterilerin ekstrelerine 12 ay taksitle yansıtılacak.

Bu ürünün aylık 4 YTL prim ödemesi olacak ve sigorta bin 500 YTL'ye kadar olan kart borcunu kapatacak. Kaza sonrası sakatlıkta ise 10 bin YTL'ye kadar olan borcun tamamı karşılanacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious