Carew: F.Bahçe'yi istiyorum

Carew: F.Bahçe'yi istiyorum.13404
  • Giriş : 17.04.2008 / 22:14:00

Aston Villa'nın Norveçli forveti John Carew, önümüzdeki yıl Fenerbahçe'de oynamak istediğini belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Aston Villa'nın Norveçli golcüsünün menajerliğini yapan Ceylan Çalışkan, "Carew için Fenerbahçe ile anlaşmıştık. Sezon başında Fenerbahçe'ye gelecekti. Ancak Aston Villa adeta 'Nuh dedi, peygamber demedi' ve bu nedenle transfer gerçekleşmedi" ifadesini kullandı. Ünlü forvet, Aston Villa'lı yöneticilere "Fenerbahçe'nin teklifi başımı döndürmüştü, yeni sezonda Fenerbahçe'de oynamak istiyorum. Bana izin verin" dedi

F.Bahçe'nin teklifi müthiş

'Gelecek sezon için öyle bir dünya yıldızı transfer edeceğim ki Roberto Carlos bile gölgede kalacak" diyen Aziz Yıldırım; Eto'o, Shevchenko, Ronaldinho gibi dünyanın en büyük golcüleri ile görüşmeleri sürüyor. Ancak Fenerbahçe kulübüne geçtiğimiz günlerde Aston Villa'nın Norveçli santrforu John Carew'den bir haber geldi. Geçen yıl kulübü izin vermediği için adeta Fenerbahçe'nin kapısından dönen Norveçli golcü, "Geçen sezonki cazip teklifiniz hâlâ geçerli ise yeni sezonda Fenerbahçe'ye gelebilirim" mesajı gönderdi.

Carew ile anlaşmıştık

Carew'in menajerliğini yapan Ceylan Çalışkan ise bu konuda yaptığı açıklamada "Fenerbahçe ile anlaşmıştık. Carew sezon başında Fenerbahçe'ye gelecekti. Ancak kulübü Aston Villa, adeta 'Nuh dedi, peygamber demedi' ve bu transfer gerçekleşmedi" ifadesini kullandı. Fenerbahçe'yi her sezon Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden bir takım olduğunu için tercih eden Norveçli forvet John Carew, Aston Villa'lı yöneticilerle görüştü ve "Buradan ayrılıp, yeni sezonda Fenerbahçe'de oynamak istiyorum" diyerek izin istedi.

Mustafa Doğan'la Londra'da görüştü

John Carew, İngiltere'de bir araya geldiği eski takım arkadaşı Mustafa Doğan'a "Her sezon Şampiyonlar Ligi'nde oynayan Fenerbahçe'ye gitmek istiyorum. Türkiye'yi çok özledim, Fenerbahçe çok iyi yönetilen ve müthiş bir taraftara sahip büyük bir kulüp. Büyük düşünüyorlar. Teklifleri çok cazipti. Yeni sezonda Fenerbahçe'de oynamak istiyorum" dedi.

FOTOMAÇ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious