Carew'den Fener açıklaması

Carew'den Fener açıklaması.13404
  • Giriş : 25.06.2008 / 10:34:00

Fenerbahçe'nin listesindeki golcülerden Aston Villa'lı John Carew, konuştu. Norveçli santrfor, "Beşiktaş'taki günlerimi hala unutamadım. Fenerbahçe'ye transferim gerçekleşirse harika olur" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Hemen gelirim

Fener'in teklifiyle ilgili Fotomaç'a konuşan Norveçli forvet: Beşiktaş'tan sonra F.Bahçe müthiş olur. Türkiye'ye dönerim.

Fenerbahçe'nin peşinde olduğu Aston Villa'lı John Carew, sarı-lacivertli kulübün kendisiyle 1 yıldan fazla bir süredir ilgilendiğini söyledi. Şartların oluşmaması nedeniyle daha önce bu transferin gerçekleşmediğini belirten Norveçli golcü, "İngiltere'de Futbol oynamak keyif verici. Ancak daha çok kazanacaksam Türkiye neden olmasın. Orada güzel anılarım var" diye konuştu.

'Ne kadar ciddiler?'

Sözlerini, "Beşiktaş'tan sonra Fenerbahçe gerçekten çok müthiş ve süper bir şey olur" diye sürdüren 1.95'lik 28 yaşındaki dev golcü, ardından şu açıklamayı yaptı: "Fenerbahçe benim için ne kadar ciddi, bunu tam olarak bilmiyorum. Sonuçta bu işler karşılıklı diyalogla olur. Bekleyip görelim." Sarı-lacivertli yöneticilerin John Carew'in transferini bitirmek için Ada'ya çıkarma yapacakları öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious