Carew'den transfer itirafı!

Carew'den transfer itirafı!.19765
  • Giriş : 14.11.2007 / 23:22:00

Maç öncesi kendisine konuşma yasağı getirilen Carew'den transfer teklifi itirafı geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaş'ın Norveçli eski futbolcusunun gribe yakalandığı, bu nedenle ilk iki gün idmanlara katılamadığı açıklandı. Carew konuşma yasağı nedeniyle sadece "Türkiye'den teklif var" dedi Norveç futbolunun süper yıldızı eski Beşiktaşlı John Carew'in soğuk algınlığı nedeniyle idmanlara çıkamadığı açıklandı.

Aston Villa formasını, uzun süren sakatlığın ardından Birmingham maçında giyen Carew'in, Milli Takım Doktoru Thor Einar Andersen'in tavsiyesi doğrultusunda otelde dinlendirildiği bildirildi. Carew'in fizik olarak formunun zirvesinde olduğu, ancak Türkiye maçına iyi hazırlanabilmesi için pazartesi, salı idmanlarına katılmadığı ifade edildi.

Carew, basına konuşma yasağı nedeniyle sorulamızı yanıtlamaktan kaçınırken, hastalığına rağmen, cumartesi oynamak istediğini söyledi, "Ayrıca Türkiye'den transfer teklifleri var" dedi Carew ile birlikte grip olan hücum oyuncusu Thorstein Helstad'ın da, virusu diğer oyunculara bulaştırmamaları için adeta karantinaya alındığı öğrenildi.

Bu arada orta sahanın dinamosu Kaptan Martin Andresen'in, Türkiye maçında oynayabilmesi için yoğun çaba harcandığı vurgulandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious