Çarıkçı'dan piyango serzenişi!

Çarıkçı'dan piyango serzenişi!.8595
  • Giriş : 30.12.2008 / 17:55:00

Bank Asya 1. Lig takımlarından Boluspor'da Başkan Necip Çarıkçı, kulübe kaynak oluşturmak için düzenlenen eşya piyangosuna ilgisizliğe isyan etti...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Boluspor'a gelir getirmesi için satışa sunulan 100 bin piyango biletinden şu ana kadar 35 bininin satıldığını ifade eden Başkan Necip Çarıkçı, "Bolu'da bu konuda birlik beraberlik yok. Kapı kapı dolaşıp bilet satmaya çalıştık" dedi.

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı, bir süre önce satışa sunulan piyango biletlerine ilgisizlikten şikayet ederek, "Ben her zaman söylüyorum. Bolu'da bu konuda birlik beraberlik yok. Kapı kapı dolaşarak piyango bileti satmaya çalıştık. Ama görüyorum ki, Boluspor sevgisi hep lafta kalıyor. Satışa sunduğumuz 100 bin biletin büyük çoğunluğu elimizde kaldı. Ben ve yönetici arkadaşlarım büyük çoğunluğunu alarak satmaya çalıştılar. Sonra birileri çıkıp neden flaş transferler yapmadığımızı söylüyor. 10 YTL'ye bilet satamıyoruz. Nasıl kulübe gelir getirip transfer yapacağız" diye konuştu.

Şu ana kadar 35 bin biletin satıldığını ifade eden Çarıkçı, "Geçtiğimiz yıllarda yaptığımız çekilişte biletlere yoğun ilgi vardı. Boluspor başarı yakaladıkça verilen destek de düşüyor. Sezon başında kombine satmak için yapmadığımız kalmamıştı. Şimdi de kulübe gelir getirmesi için piyango bileti satıyoruz. 35 bin bileti zor sattık. Zaten bunların 25 binin yönetici arkadaşlarımız aldı. Ben başka bir şey demek istemiyorum. Bu şartlarda kimse bizden flaş transfer beklemesin" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*