Carle'ye Ziya Doğan'dan onay

Carle'ye Ziya Doğan'dan onay.14022
  • Giriş : 15.06.2007 / 17:51:00

Avustralyalı futbolcu Nick Carle’ye teknik direktör Ziya Doğan’dan da onay çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Trabzonspor'un prensip anlaşmasına vardığı Şili asıllı Avustralyalı futbolcu Nick Carle’ye teknik direktör Ziya Doğan’dan da onay çıktı.

Bordo-mavili yönetimin prensip anlaşmasına vardıktan sonra kasetlerini izlemesi için Ziya Doğan’a verdiği Carle, tecrübeli teknik adamın da onayını aldı. Hırsı ve hırçınlığıyla Ziya Doğan'ın gözüne giren Carle için yönetimin artık son pürüzleri gidermesi bekleniyor. İstanbul’da bulunan Carle ile Başkan Nuri Albayrak’ın son kez görüşeceği ve transferi bitireceği belirtildi.

Bu arada Galatasaray’ın da Carle için devreye girmesi bordo-mavili yöneticileri tedirgin ederken, Albayrak’tan "Elinizi çabuk tutun" talimatı alan transfer komitesi, transferi hafta sonuna kadar bitirmesi bekleniyor.

KAMP PROGRAMI DEĞİŞTİ

Ziya Doğan, daha önce Gerede’de iki grup halinde yapmayı planladığı kampı tek döneme indirdi. Doğan, Milli Takım kamplarından yorgun dönen Umut, Gökdeniz, Hüseyin, Yattara, sakatlıkları devam eden Risp, Stepanov ve Musa ile izinli olan Ceyhun dışındaki tüm futbolcuları 20 Haziran’da Gerede’ye davet etti.

Tecrübeli teknik adam, İnter Toto maçlarında gençlere şans vermeyi düşündüğünü ifade ederek, "8 Temmuz’da İnter Toto maçı olduğu için kampı birleştirme kararı aldım. Ancak Milli Takım kampları nedeniyle yorgun olan ve sakatlığı devam eden futbolcularımız var. Bu futbolcuları daha sonra kampa davet edeceğiz. Genç futbolcuların idman performansına göre İnter Toto için bir takım kuracağım. Eğer onların performansı beni memnun ederse bir iki takviye ile yine o futbolcu arkadaşlarımızla İnter Toto’da mücadele edeceğim. Ancak memnun etmezlerse as takım futbolcularnı da kadroya dahil edeceğiz. Ancak ben gençlere güveniyorum, onların da beni mahçup etmeyeceğini biliyorum" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious