Carlos, Kezman'ı deli etti

Carlos, Kezman'ı deli etti.12673
  • Giriş : 30.06.2008 / 19:42:00
  • Güncelleme : 30.06.2008 / 18:55:28

Samandıra’da arkadaşlarıyla hasret gideren Sırp futbolcu, Roberto Carlos’un olmadığını fark edince Deivid’e, ‘Carlos ne zaman gelecek’ diye sordu ama yanıt alamayınca küplere bindi!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yıldız oyuncu soyunma odasında, ‘Ben de geç gelmesini bilirdim. O da burada olmak zorunda’ diye bağırdı.

Gelir gelmez problem çıkardı

Fenerbahçe'ye geldiği günden bu yana bir türlü sempati toplayamayan ve taraftarın da beğenisini kazanamayan Mateja Kezman, dün Samandıra Tesisleri’nde buz gibi bir hava estirdi!

Tatilini bitirip İstanbul’a yeni gelen Sırp futbolcu, idman için dün Samandıra’ya geldi. Takım arkadaşlarıyla hasret gideren Mateja Kezman’ın gözüne, büyük yıldız Roberto Carlos’un olmadığı çarptı!

Sıcak ortam adeta dondu

Kezman, Deivid’e dönerek, ‘Roberto Carlos ne zaman gelecek’ diye sordu. Brezilyalı oyuncu da vatandaşının İstanbul’a ne zaman döneceğini bilmediğini söyledi. Bunu duyan Sırp yıldız hayli sinirlendi ve futbolcular arasındaki sıcak ortamı bir anda, ‘buzhane’ye çevirdi.

Çok sinirlendi

‘Ben de geç gelmesini bilirdim’ diyen Kezman, ‘Carlos’un ne ayrıcalığı var. Biz bir takımız. Hepimiz buradaysak o da burada olmak zorunda. İnsanların isminin büyük olması, bazı ayrıcalıklara sahip olması anlamına gelmiyor’ diye konuşarak bir hayli sitemde bulundu.

STARGAZETE

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious