Carlos, Lugano'yu götürüyor

Carlos, Lugano'yu götürüyor.12084
  • Giriş : 30.05.2009 / 09:17:00

Fenerbahçe'nin tutmak için çabaladığı Lugano'yu Carlos uçurmaya çalışıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe'nin Sambacısı, Lugano'yu Roma'ya gitmesi için iknaya çalışıyor.

Yönetimin takımda tutma çabasına rağmen Carlos'un, İtalyan ekibinin temsilcisi gibi hareket etmesi şaşırttı...

Sarı-Lacivertli yönetim gelecek sezon güçlü bir kadro için 4 koldan transfer çalışmalarını sürdürürken, elinde tutmaya çalıştığı Diego Lugano konusunda adeta sırtından vuruldu. Bu hafta başında bir organizasyona katılmak için İtalya'ya giden ve orada "Roma, Lugano'yu alırsa büyük iş başarmış olur.

Çünkü Lugano, Avrupa'nın en iyilerinden biri" açıklamasını yapan Roberto Carlos'un, Uruguaylı yıldızı gitmesi için iknaya çalıştığı ortaya çıktı. Corriere Dello Sport'un haberine göre Roma, Lugano'yu transfer etmeyi çok istiyor ancak tek engel Uruguaylı yıldızın yüksek ücreti.

BU FIRSATI KAÇIRMA

Savunmasını güçlendirmek için Lugano'yu çok isteyen Roma, bonservissiz alacağı Uruguaylı yıldıza yıllık 2 milyon euro önerdi. Ancak Fenerbahçe'nin başarılı oyuncusu 3 milyon euroda diretiyor. Gazetenin haberine göre İtalyan ekibi Lugano'yu iknası için de Roberto Carlos'tan yardım alıyor.

Lugano'nun "Fenerbahçe bana yıllık 3 milyon euro veriyor. Bu rakamdan aşağıya gelmek istemem" cevabından sonra Carlos'un devreye girerek, "Roma gibi bir kulüpte forma giymek herkese nasip olmaz. Serie A'da oynayacaksın. Bence para için bu fırsatı kaçırma" diyerek Uruguaylı takım arkadaşını Çizme'ye gitmeye iknaya çalıştığı iddia edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*