Carlos, parayı sorun etmiyor

  • Giriş : 06.09.2006 / 00:00:00

Fenerbahçe'nin transfer teklifini kabul etmeyen Real Madrid'in dünyaca ünlü Brezilyalı oyuncusu Roberto Carlos, teklifi neden kabul etmediğini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Brezilyalı ünlü oyuncu yaptığı açıklamada, "Transfer teklifinde bulunan Fenerbahçe ve Chelsea'ye teşekkür ediyorum çünkü 33 yaşımda bile beni isteyen kulüpler olduğunu gösterdiler. Ama burada devam etmeyi arzu ediyorum. Beni istemeyen Real Madridli taraftarların tekrar gönlünü anlamaya çalışacağım. Beni sert dille eleştirenler Real Madridli değil. Real Madrid'de bir kupa kazanarak kariyerimi tamamlamak istiyorum" dedi.

2007 Haziran ayında sözleşmesi sona erecek olan Brezilyalı futbolcu, "Aralık ayına kadar rahat, motive ve futboluma konsantre olup her zamanki Roberto Carlos olacağım" diye konuştu.

Brezilya Milli Takımı'ndan ayrılan Carlos, "Dünya Kupası'na başlamadan önce ayrılma kararını almıştım. Brezilya'da beni çok adaletsizce eleştirdiler. 15 yıl milli formayı giydim, 16 maç kaybettim ve dünya şampiyonu oldum. Şimdi mutluyum. Sadece dinlenip, Real Madrid'i düşünmek istiyorum" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious