Carlos: Benim takımım Fener

  • Giriş : 07.04.2007 / 00:00:00

Roberto Carlos, "Fenerbahçe ile lig bitiminde bir kez daha görüşeceğiz. Benim takımım Fenerbahçe. Doğum günümü seneye İstanbul'da kutlayacağım" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bekle beni İstanbul

Chelsea'ye gitmeyeceğim, 10 Nisan benim doğum günüm. Gelecek yıl doğum günümü İstanbul'da kutlayacağım.

Tekrar Görüşeceğiz

Dünya futboluna damgasını vuran yıldızlardan biri olan Roberto Carlos, Hürriyet gazetesine verdiği röportajda, gelecek sezon F.Bahçe forması giyeceğinin işaretlerini verdi. Sezon sonunda Real Madrid'den ayrılacak olan ve F.Bahçe'nin yanı sıra Chelsea'nin de istediği Carlos, "Chelsea'ye gitmeyeceğim" derken, "O zaman F.Bahçe'ye mi geleceksin?" sorusuna şu yanıtı verdi: "F.Bahçe'nin maçları devam ediyor. Bu bakımdan konuşmak istemiyorum bu konuyu. Futbolcular etkilensin istemem. Ama şunu söyleyebilirim; evet, F.Bahçe ile konuştuk ve lig bitince yine görüşmek için karara vardık."

Fener Benim Takımım

Brezilyalı yıldız, 10 Nisan'da doğduğunu kaydederken "Gelecek yıl doğum günümü İstanbul'da kutlarız" diyerek, Real Madrid'den sonra Futbol yaşantısını F.Bahçe'de sürdüreceğini üstü kapalı bir şekilde söyledi. F.Bahçe'yi ve Türkiye'yi yakından takip ettiğini anlatan Carlos, "Türklerin çok eğitimli insanlar olduğunu düşünüyorum. Ayrıca Brezilya'daki taraftarlar ile Türk taraftarlarını birbirlerine çok benzetiyorum " dedi. Süper sambacı, Süper Kupa finalinde G.Saray'a 2-1 yenilmeleri için de "Biz daha iyi oynamıştık ama kaybettik. G.Saray da iyi takım ama benim takımım F.Bahçe kadar değil" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious