Carlos: Birşeyler yapmalıyız

Carlos: Birşeyler yapmalıyız.11613
  • Giriş : 23.02.2009 / 23:28:00

Carlos, kötü gidişi sadece Teknik Direktör Aragones'e bağlamanın çok yanlış olacağını belirterek, futbolcular olarak kendilerinin bir şeyler yapması gerektiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Lig TV'nin haberine göre; Ünlü futbolcu Gençlerbirliği yenilgisi sonrası, "Biz futbolcuların kaybedilen puanların nedenini başka yerde araması, sorumluluktan kaçmak olur. Kötü gidişi sadece Aragones'e bağlamak da çok yanlış. Çünkü, sahada mücadele eden bizleriz...Yabancı futbolcu kalitemiz tartışılmaz. Takımın tecrübelileri olarak birşeyler yapmamız gerekiyor. Ligde artık her takım puan kaybedebiliyor. Üç hafta sonra herşey değişebilir. Bu nedenle aradaki puan farkını düşünmeden, mücadeleye devam etmeliyiz" dedi.

Roberto Carlos," Bu hafta oynayacakları Sivasspor maçının ligdeki kendilerinin kaderini belirleyeceğini de söyleyerek "Mutlaka kazanmamız gereken bir maç. kazanırsak, zirvedeki rakiplerimizden birine yaklaşmış olacağız. Bunu bütün takım arkadaşlarıma anlatacağız. Asla pes etmememiz gerekiyor" diye konuştu.

Brezilyalı yıldızın hafta içinde takının tecrübeli isimleriyle biraraya gelerek, bu fikirlerini paylaşacağı ve kötü gidişe dur demeleri gerektiğini anlatacağı öğrenildi.

Günü izinli geçiren Fenerbahçe Sivasspor maçının hazırlıklarına yarın devam edecek. Sarı-Lacivertlilerde Selçuk ve Edu'nun maça yetişeceği belirtildi.

Bu arada Fenerbahçeli Futbolcular bugün tam kadro olarak sponsor firmanın tanıtım toplantısına katıldılar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*