Carlos formasına 10 bin YTL

Carlos formasına 10 bin YTL .17449
  • Giriş : 12.07.2007 / 08:16:00

Fenerbahçeliler 100. yıl balosunda Carlos'un formasını alabilmek için yarıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Mersin Fenerbahçeliler Derneği tarafından "Fenerbahçe 100. Yıl Balosu" gerçekleştirildi. Brezilyalı oyuncu Roberto Carlos'un forması 10 bin YTL'ye alıcı buldu. Sultaşa Oteli'nde yapılan baloda, dernek başkanı Erbil Şengül, gerçekleştirilen 100. yıl balosunda, hem kulübün 100. yıldönümünü, hem de takımın 17. lig şampiyonluğunu kutladıklarını söyledi.

Şengül, "100. yılda sadece futbolda değil farklı branşlarda elde ettiğimiz 43 şampiyonlukla kendisine yakışır başarılara imza atan Fenerbahçe'nin, yeni sezonda da şampiyonluklar kazanmaya devam edeceğine inanıyorum. Bu zamana kadar hiçbir kulübe böyle birşey nasip olmadı. Tüm yönetimi, teknik heyeti ve futbolcuları kutluyorum" diye konuştu.

Şengül, "100. Yıl Şampiyonluk Balosu"na, asbaşkan Mithat Yenigün, yönetim kurulu üyesi Yaşar Atila, dernekler sorumlusu Murat Boyraz ve eski sporculardan Selçuk Yula'nın katılımının sevindirici olduğunu da belirtti. Konuşmaların ardından, Funda Arar davetlilere çeşitli parçalarından oluşan bir müzik ziyafeti çekerken, yapılan açık artırmada, ünlü oyuncu Roberto Carlos'un forması üyelerden Rıdvan Varlı tarafından 10 bin YTL'ye satın alındı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious