Carlos: Geri çevrilemez teklifti

Carlos: Geri çevrilemez teklifti.11293
  • Giriş : 13.06.2007 / 02:36:00

Fenerbahçe'ye transfer olan Brezilyalı Roberto Carlos, İspanyol basınına konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe ile imzaladığı sözleşme gereği 3 yıl artı devam etme opsiyonu bulunduğunu kaydeden Roberto Carlos, kendisi açısından bu tip bir önerinin geri çevrilemez boyutta olduğunu kaydetti. 11 yıl formasını giydiği Real Madrid'den ayrılacak olmasından dolayı üzgün olduğunu da dile getiren Carlos, kulüp başkanı Ramon Calderon'un, verdiği sözü yerine getirip, Real Madrid'den en iyi biçimde uğurlanmayı umut ettiğini bildirdi.

Carlos, ''Gelecek yıllarda benim adıma bir maç organize edilmesi sözünü başkan söyledi, ben istemedim. Umarım sözünü tutar, çünkü bu tip bir organizasyon çok hoşuma gider. Fernando Hierro ve Fernando Redondo, buolasılığa sahip olamadılar. Bu yüzden böyle bir organizasyon beni heyecalandırıyor'' dedi.

Roberto Carlos ayrıca, 17 Haziran Pazar günü La Liga'da yapacakları son maçta sahaya kaptan olarak çıkmayacağını ve Real Madrid'in İsrail'de yapacağı barış için dostluk maçına ''Beni korkutuyor, kendimi riske atmak istemiyorum'' diyerek katılmayacağını kaydetti. 34 yaşındaki yıldız futbolcu ayrıca, averajla ligde önde olmalarına karşın son Real Mallorca maçını kazanmadan şampiyon olamayacaklarını vurgulayarak, ''Şampiyon olarak, kupayla Real Madrid'den ayrılmak istiyorum'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious