Carlos golcülere tosladı

Carlos golcülere tosladı.17696
  • Giriş : 29.11.2007 / 12:21:00

Marca Gazetesi, İbrahimoviç'in golünde Brezilyalı yıldızın büyük hata yaptığını iddia etti, 'Carlos, Cruz-İbrahimoviç çiftine tosladı' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe’nin İnter yenilgisine geniş yer ayıran İspanyol Marca Gazetesi, oklarını Roberto Carlos’a yöneltti. “Roberto Carlos, Cruz-İbrahimoviç çiftine tosladı” başlığını atan gazete, özellikle 2. golde Brezilyalı yıldızın büyük hatası olduğunu ileri sürdü.

Yeterli desteği alamadıMarca, Carlos’un, Vederson’dan yeterince destek alamadığını da savundu. İtalyan haber ajansı ANSA karşılaşmayı “İnter, İstanbul’un kefaretini ödetti ve grup birincisi oldu” başlığıyla duyururken, La Gazetta dello Sport, “Cruz ve İbra, İnter’i başa çıkardı” başlığı altında, “Cruz ve İbrahimoviç’in etkili oyunuyla İnter, Fenerbahçe’yi yenerek bir üst tura çıkmayı garantiledi. Zico’nun taktiği sadece kısa bir zaman işe yaradı” yorumunu yaptı. Corriere dello Sport, “Ve İnter ikinci turda” derken, “İnter’in forvetleri Fenerbahçe’yi mağlup etti. İnter Stankoviç’le, Türkler ise Alex ve Semih’le tehlikeler yarattı” dedi.

İnter’e cesaret verdiUEFA’nın resmi internet sitesinde ise, “İbrahimoviç, İnter’e cesaret verdi” başlığı kullanıldı. Sky televizyonu ise, Mancini’nin, “Benim için iyi bir hediye oldu ama hiç de kolay bir maç değildi” sözlerini yayınladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious