Carlos için jet yalanlama

  • Giriş : 27.04.2007 / 00:00:00

Carlos'da kafalar yine karıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

34 yaşındaki Brezilyalı futbolcu bugün öğlen saatlerinde Fenerbahçe ile sözleşme imzaladığını açıkladı. Sarı-Lacivertli kulüp ise jet bir açıklama yaparak bu haberin 'yalan' olduğunu belirtti..

Bu haberin yayılmasının hemen ardından Fenerbahçe yönetimi kulübün resmi sitesinden bir açıklama yaparak haberi yalanladı. NTV'nin izleyenlerine altyazı ile flaş olarak duyurduğu, DHA'nın servis ettiği habere Sporx olarak biz de yer vermiştik...

Bu haberin çok kısa bir süre sonrasında ise beklenmeyen oldu ve Fenerbahce.org'dan yapılan açıklama ile sarı-lacivertli kulüp Roberto Carlos konusunda ortaya çıkan haberin yalan olduğunu ifade etti.

Roberto Carlos konusunda medyanın çekeceği sancı devam edecek gibi gözüküyor. Yaklaşık iki yıldır süren Carlos - F.Bahçe flörtünde medyanın yaşadığı sıkıntılar sezon sonuna kadar devam edecek gibi gözüküyor.

Yapılan açıklama;

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Roberto Carlos ile sözleşme imzaladığı haberler doğru değildir. Kulübümüz daha önce de belirttiği gibi Roberto Carlos ile ilgilenmemektedir.

Spor kamuoyuna duyurulur.
Fenerbahçe Spor Kulübü

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious