Carlos idmanı özel uçakla geldi

Carlos idmanı özel uçakla geldi .19583
  • Giriş : 16.10.2007 / 10:13:00

Fenerbahçe'de dün sabahki antrenmana izinli olduğu için katılmayan Roberto Carlos, akşam idmanında yer aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Madrid’den özel uçakla Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelen Carlos, ayağının tozuyla akşam antrenmanına çıktı. Ünlü futbolcu, antrenmana koşunun ardından yapılan ısınma hareketleri sırasında katıldı.
Bu arada, antrenmanı bir Yunan televizyonu da takip etti. Yunan televizyonu muhabirinin, antrenmandan sonra Roberto Carlos ve teknik direktör Zico ile röportaj yapacağı bildirildi.

Samandıra'da gol provası
Süper Lig'de hafta sonunu Konyaspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçe bir günlük iznin ardından hazırlıklarını dün çift antrenmanla sürdürdü. Samandıra Tesisleri'nde Teknik Direktör Zico yönetimindeki sabah idmanında, futbolcular koşunun ardından kanatlardan gelen ortalarla gol çalışması yaptı. Sarı-lacivertliler, antrenmanı yarı sahada çift kale maçla tamamladı. Sakatlıkları nedeniyle bir süredir takımdan ayrı çalışan Edu ve Ali Bilgin takımla birlikte antrenman yaptı. Gol çalışmasına katılmayıp, antrenör Önder Özen yönetiminde çalışan Edu, daha sonra çift kale maçta yer aldı. Bu arada ailesini ziyarete giden Roberto Carlos öğleden sonra özel uçakla İspanya'dan gelerek ayağının tozuyla akşam çalışmasına katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious