Carlos korkudan evden çıkmıyor

Carlos korkudan evden çıkmıyor.11034
  • Giriş : 03.01.2008 / 16:48:00

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos, bir internet sitesinde içini döktü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Can'ın sorularını yanıtlayan sambacı, Türkiye'de en garipsediği olayın trafik olduğunu belirtip, "Sırf bu yüzden evden dışarı çıkmıyorum" dedi

F.Bahçe'nin genç yıldızı Can Arat, kısa bir süre önce yayına başlayan www.canarat.com adresinde yayın yapan sitesinde R.Carlos'la yaptığı röportaja yer verdi. İstanbul'un çok güzel bir şehir olduğunu ve dostlarına bu kenti görmeleri için tavsiyelerde bulunduğunu anlatan Brezilyalı, Türkiye'de en garipsediği olayın trafik olduğunu söyledi. Carlos, "Neden ve nasıl bu kadar trafik var anlayabilmiş değilim. Sırf trafik nedeniyle gerekmedikçe evden dışarı çıkmıyorum ve arkadaşlarımla vakit geçiriyorum" dedi.

TENİS OYNAMAYI SEVİYOR

F.Bahçe'de beklediğinin üstünde bir arkadaşlık bulduğunu, tesislere hayran kaldığını anlatan yıldız futbolcu, "Bu kadar büyük bir ilgi beklemiyordum. Gösterilen ilgi beni şaşırttığı kadar mutlu da ediyor" şeklinde konuştu. Gelecekte Sao Paulo'da yaşamak istediğini ve tenis oynamayı sevdiğini açıklayan Carlos, Can'a övgüler yağdırıp şunları söyledi: "Yetenekli bir gençsin. Sadece sabıra ihtiyacın var."


Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious