Carlos: "Luis ile anlaşıyoruz"

Carlos:
  • Giriş : 09.07.2008 / 15:46:00

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos, Luis Aragones'in kendini takıma anlatmakta zorluk çekmediğini söyledi. Carlos, Chelsea'ye gideceği iddialarını yalanladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Roberto Carlos, İspanyol radyosu Ondacero'da katıldığı bir programda, teknik direktör Luis Aragones'e övgüler yağdırdı.

Fenerbahçe'de futbolcuların Luis Aragones gibi önemli bir karakterle çalışmaya alışık olmadıklarını savunan Carlos, "onlar için Luis bir düş" yorumunda bulundu.

İspanyol teknik adamın "samimi, dürüst ve kuralcı" olduğunu ve kısa sürede Fenerbahçe'ye çok iyi uyum sağladığını belirten Brezilyalı futbolcu, "antrenmanların henüz üçüncü gününde taktiklerini duymaya başladık" dedi.

Türk futbolunu ve Türkçeyi anlaması için Aragones'e yardımcı olmaya çalıştığını kaydeden Carlos, İspanyol teknik adamın kendini futbolculara anlatmakta zorluk yaşamadığını ifade etti.

Roberto Carlos, Fenerbahçe'ye transfer olan arkadaşı Daniel Güiza için "uyum problemi olmayacak" derken, Chelsea'ye gideceği iddialarına karşılık, "kariyerimi burada sonuçlandırmak ve yönetici veya teknik direktörlük yapmak istiyorum" cevabını verdi.

Fenerbahçe'de Güiza açıklaması

Fenerbahçe kulübü, yeni transferleri Daniel Güiza'nın geçen sezon da kendilerine teklif edildiği ve o tarihte bu oyuncuyu almadıkları için şu an beş katı ödeme yapıldığı yönünde basında yer alan haberlerin yalan ve uydurma olduğunu açıkladı.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, "Güiza transferi ile ilgili olarak bazı rakamlar öne sürülüyor ve aynı oyuncunun kulübümüze geçen sezon da teklif edildiği ve o tarihte bu oyuncuyu almadığımız için şu an tam beş katı bir ödeme yaptığımız öne sürülüyor. Bu haberde yer alan iddiaların tamamı yalan ve uydurmadır" denildi.

Fenerbahçe kulübü, bazı yayın organlarında Kazım Kazım'ın gözden çıkarıldığı yönünde çıkan haberlerin de gerçeği yansıtmadığını açıkladı. Kulüp, hiçbir oyuncusu ile yollarını ayırmak gibi bir düşüncesinin olmadığını bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*