Carlos milli takımın taraftarı

Carlos milli takımın taraftarı.16141
  • Giriş : 19.11.2007 / 12:37:00

Milli maçı heyecan içinde izlediğini kaydeden Brezilyalı oyuncu, 'Tüm kalbimle Türkiye'nin kazanmasını istedim ve kazandı' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

‘Herşeyi yaptılar’


Ülkemize geldiği günden beri ortaya koyduğu performans ve davranışlarıyla taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan Roberto Carlos, şimdi de milli takımın sıkı bir taraftarı oldu. Norveç’i deplasmanda 2-1 mağlup ettiğimiz karşılaşmayı televizyondan izleyen Brezilyalı oyuncu, “Futbol adına yapılması gereken ne varsa yapan taraf Türkiye’ydi. Türk halkı son dönemde büyük acılar yaşadı. Bunun bilincinde olan futbolcular, sahada kahramanca savaştı ve bu mücadeleden yüzlerinin akıyla ayrıldı” diye konuştu.

‘Önemli bir maçtı’


Takım arkadaşları Aurelio, Gökhan Gönül ile Emre Belözoğlu ve Nihat’ın üst düzey bir Futbol sergilediğini ifade eden Roberto Carlos, “Genel bir bakış açısıyla Türk Milli Takımı, doğruları yapan taraftı. Sizin için çok önemli olan bu maçı seyrederken zaman zaman çok heyecanlandım. Tüm kalbimle Türkiye’nin kazanmasını istedim. Sonunda isteğim gerçekleştiği için çok mutluyum. Çarşamba günkü maçı da kazanıp, Avrupa Şampiyonası Finalleri’ne gideceğinize inanıyorum” değerlendirmesini yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious