Carlos Real Madrid'e kırgın

Carlos Real Madrid'e kırgın.13067
  • Giriş : 20.06.2007 / 12:27:00

Carlos, "Halen, Real Madrid'de olmadığıma inanamıyorum" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Roberto Carlos, İspanyol radyosuna 'Punto Radio'ya yaptığı açıklamada, "Halen, Real Madrid'de olmadığıma inanamıyorum" dedi.

Radyoya demecinde, Real Madrid kulübünü sert dille eleştiren Roberto Carlos, “Real Madrid'den üzülerek ayrılıyorum. Çünkü düzeltilmesi çok kolay şeyler vardı ama bazıları bunları düzeltmek istemedi. Halen, Real Madrid'de olmadığıma inanamıyorum. Ben mesleğimi orada sona erdirmek istiyordum. Ama bana teklif ettikleri şartlar işimde elde ettiğim başarılara karşılık gelmiyordu” ifadesini kullandı.

Roberto, Madrid'de David Beckham ve Ronaldo ile yaşananlardan sonra kendisinin de benzer şekilde muamele görmesinin pek de şaşırtıcı olmaması gerektiğini belirterek, “Calderon (kulüp başkanı) ve Mijatoviç (futbol şube sorumlusu) henüz kulübü tanımıyorlar” şeklinde konuştu.

Bu arada Real Madrid'i sevmeyen Barcelonalı Samuel Eto ile ilgili bir soruya ise Roberto Carlos, “Asla ondan hoşlanmadım. Büyük bir futbolcu ama aklenbiraz büyümek ve çok fazla eleştirmemek zorunda!” yanıtını verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious