Carlos sıcaktan bayıldı

Carlos sıcaktan bayıldı .10003
  • Giriş : 18.07.2007 / 18:17:00

Avusturya'ya gelen Fener, beklediğinin aksine çöl sıcaklarına yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Türkiye'deki sıcaklardan kaçarak Alp dağlarının eteklerinde hazırlanmak için Avusturya'ya gelen Fenerbahçe, beklediğinin aksine çöl sıcaklarına yakalandı...

Başkent Viyana yakınlarındaki Südstadt stadında bugün sabah 1,5 saat çalışan Fenerbahçeli oyuncular aşırı sıcaktan adeta bunaldı. Avusturya ikinci lig takımlarından ASK Trenkwalder Schwadorf takımıyla bugün akşam ikinci hazırlık maçını yapacak olan Fenerbahçe'nin ilk on birinde yer alacak futbolcular, bugünkü antrenmana katılmadı. Malzemecilerin sık sık sahaya taşıdığı soğuk su ve kırılmış buzlarla serinlemeye çalışan futbolcular zaman zaman da antrenmana ara vermek zorunda kaldılar.

Takımın yeni transferi Roberto Carlos da bugünkü sabah antrenmanına katıldı. Takımla birlikte ısınma hareketlerine katılan Carlos daha sonra 2. antrenör Santana nezaretinde özel olarak çalıştı. Antrenmana kademeli koşu ile başlayan Carlos, aşırı sıcaktan bir süre gölgede dinlendikten sonra takımla birlikte forma giyerek çift kale maça katıldı.

Maç sırasında arkadaşlarına isimleriyle seslenerek pas isteyen Carlos, kısa sürede takım arkadaşlarıyla diyalog kurduğunu ortaya koydu. Çift kale maçta bir de gol atan Carlos gol sevincini de yakınındaki Kemal'e sarılarak kutladı. Takımın sabah antrenmanını bölgedeki bir grup Türk vatandaşı da izledi. Antrenman sonrası sahaya giren taraftarlar futbolculardan imza alarak hatıra resimleri çektirdiler. Antrenmanı izleyen taraftarlar arasında bulunan türbanlı bayanların da sahaya inerek futbolcuların fotoğraflarını çektikleri ve imza aldıkları gözlendi..

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious