Carlos takıma el koydu

Carlos takıma el koydu .19583
  • Giriş : 25.09.2007 / 09:54:00

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos, Bursaspor maçının ardından taraftarlara umut dağıttıktan sonra Teknik Direktör Zico ile masaya oturup, takımın futbolunu değerlendirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Carlos'un, Zico ile yaptığı görüşmede, oynadıkları futbolu düzeltebilmek için çözüm önerileri sunduğu, Brezilyalı hocanın bunları açık yüreklilikle dinlediği belirlendi.

Oyun sisteminden çok mücadele anlamında sorun yaşayan ve Bursa maçında bir puanı zor kurtaran Fenerbahçe'de, Brezilyalı oyuncuların hamiliğini yapan Carlos'un, Zico'ya daha fazla yetki için başvurduğu ve bu konuda tam destek aldığı öğrenildi.

Sorumluluk alacak
Carlos'un takım içinde çok sevilmesi ve alçak gönüllü olması nedeniyle oyuncuları etkilediği ve Ankaragücü maçıyla birlikte sahada ikinci kaptan gibi davranacağı bildirildi.

Takım içinde diğer oyunculara örnek gösterilen Brezilyalı yıldızın, ününe rağmen hiçbir kapris yapmadığı ve hep yapıcı olduğu için, tüm oyuncuların gönlünü kazandığı ifade edildi. Zico'nun da oyuncularını motive etmek için Carlos'un bu özelliğinden yararlanmayı planladığı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious