Carlos Takvim'in haberine kızdı

Carlos Takvim'in haberine kızdı.11489
  • Giriş : 26.08.2008 / 21:27:00

Fenerbahçe'li Roberto Carlos, bugün Takvim Gazetesi'nde yayınlanan 'Carlos uslanmıyor' başlıklı haberde yer alan iddialarla ilgili internetten cevap verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fenerbahçe'nin Brezilyalı oyuncusu Roberto Carlos, bugün Takvim Gazetesi'nde yayınlanan 'Carlos uslanmıyor' başlıklı haberde yer alan bilgilerin gerçeği yansıtmadığını, İstanbul'da sadece bir tek evi olduğunu, bu evin de Beykoz Konakları'nda bulunduğunu ifade etti.

Haberi üzülerek öğrendiğini belirten Brezilyalı oyuncu Roberto Carlos, konuyla ilgili olarak Fenerbahçe'nin resmi internet sitesine bir açıklama yaptı. Roberto Carlos, Takvim Gazetesi'nde yer alan, Acarkent'te kendisine ikinci bir ev tuttuğu ve bazı kız arkadaşlarını burada ağırladığı şeklinde iddiaların çirkin bir yalan olduğunu söyledi.

Kendisini formsuz olarak yorumlayan ve bunun nedenini de bu duruma bağlayan gazetenin haberine tepki gösteren Roberto Carlos, "Gazetede yer alan haber tamamıyla gerçek dışı ve beni yıpratmaya, taraftarımız önünde küçük düşürmeye yönelik bir haber. İstanbul'da sadece bir evim var. O da herkesin bildiği gibi Beykoz Konakları'nda. Onun dışında burada bana ait başka bir ev yok.

Takımımızın önemli maçlar oynayacağı böyle kritik bir dönemde bu haberleri ortaya atanlar, bence gazetecilik değil kışkırtıcılık yapıyorlar. Ortaya atılan ve ima edilen şeyler gerçekten çok çirkin" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*