Carlos: "Yalnızca derbilerle olmaz"

Carlos:
  • Giriş : 30.11.2008 / 08:39:00

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos, 2-1 kazanılan Beşiktaş maçının ardından yaptığı açıklamada, yalnızca derbileri değil, diğer maçları da kazanmaları gerektiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Roberto Carlos, galibiyetin her zaman önemli olduğunu vurgulayarak, ''Şampiyon olmak için yalnızca derbileri değil, diğer maçları da kazanmak gerekir. Bugün kazandığımız için mutluyuz. Ben, kariyerimde birçok derbiye çıktım ancak buradakilerde durum biraz daha farklı. Burada kendimi biraz daha özel hissediyorum. Bu tarz maçlar takımlara güven verir. Herkesi mutlu eder'' dedi.

Ligde Galatasaray ve Beşiktaş gibi rakiplere karşı daha iyi oynadıklarını ifade eden Brezilyalı yıldız, ''Diğer ekipler bizim karşımıza çıktığında daha fazla savunmayı ve marke etmeyi düşünüyorlar ama Galatasaray ve Beşiktaş gibi Futbol oynamaya, kazanmaya çalışan ekiplere karşı daha iyi Futbol oynuyoruz. Ayrıca daha fazla pozisyon olduğu için maçlar daha zevkli oluyor'' diye konuştu.

Roberto Carlos ayrıca, karşılaşmalara formasının alt kısmını keserek çıktığını ve bunun da kendisinin uğuru olduğunu sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*