Carlos'a 155 bin Avro'luk hediye

Carlos'a 155 bin Avro'luk hediye .10003
  • Giriş : 30.07.2007 / 19:14:00

Fenerbahçe'nin yeni yıldızı Roberto Carlos'a Doğuş Otomotiv-Audi, 2 yıllığına 155 bin Avro'luk Audi A8 quattro tahsis etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Doğuş Otomotiv-Audi'nin Etiler'deki ''Showroom''unda yapılan törende, Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar, Roberto Carlos'a 155 bin Avro olduğu bildirilen Audi A8 quattro'nun anahtarını verirken, Fenerbahçe'nin yeni transferlerinden Vederson'a da 46 bin Avro'luk Audi A4 tahsis edildi.

Roberto Carlos, törende yaptığı konuşmada araba için teşekkür ederken, ''Burada Audi ile beraber olmaktan çok mutluyum. En iyi marka otomobil Audi ile en büyük kulüp Fenerbahçe beraberler. Bana verilen A8 için de çok teşekkür ediyorum. Fenerbahçe'deki yeni Futbol hayatımda hem Doğuş Otomotiv'e hem de Audi'ye çok teşekkür ediyorum'' diye konuştu. Törende Roberto Carlos, sempatik hareketleriyle dikkati çekerken, ünlü yıldız bol bol forma ve şapka imzaladı.
ACAR: ''CARLOS, REAL MADRİD'DE DE AUDİ KULLANIYORDU''

Aclan Acar ise Fenerbahçe'nin, 100. yılında beklentilerin üzerinde Türk sporuna hizmet sunarak Roberto Carlos ve Vederson'u transfer ettiğini belirterek, ''Kendilerini kutluyorum, başarılı bir sezon diliyorum'' dedi.

Acar, Roberto Carlos'un daha önce forma giydiği Real Madrid'de de Audi Q7 kullandığını belirterek, ''Şimdi kendisine A8 veriyoruz. İnşallah sağlık ve sıhhatle kullanır'' diye konuştu.

Aclan Acar'ın açıklamaları sırasında töreni izleyen Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, ''Siz hangi takımı tutuyorsunuz, hep 3. şahıs olarak konuştunuz'' diye esprili bir şekilde sorunca, Acar ''Ben Galatasaraylıyım'' dedi.

Murat Özaydınlı da törende yaptığı konuşmada, kulüpler için sponsorluğun çok önemli olduğunu vurgulayarak, ''İnşallah oyuncularımız da bu güzel arabalarla onların hızı ve sağlamlığıyla ligde sahada iyi performans gösterecekler'' diye konuştu.

Vederson da Fenerbahçe'nin bir parçası olmaktan büyük gurur duyduğunu ifade ederek, ''Bu iki markanın beraber olmasından ve burada olmaktan mutluyum. Umarım sezon boyunca Fenerbahçeli taraftarların yüzünü güldürürüz'' dedi. Töreni Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk de izledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious