Carlos'a koşan Tayfun'a tepki!

Carlos'a koşan Tayfun'a tepki!.17467
  • Giriş : 23.12.2007 / 16:00:00

Trabzonsporlu taraftarlar, Fenerbahçe maçının bitiş düdüğüyle Brezilyalı yıldız Roberto Corlos'un formasını almak için arkasından koşan Bordo-mavili defans oyuncusu Tayfun Cora'ya büyük tepki gösterdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Trabzonspor Taraftarlar Birliği Başkanı Adem Söğüt, formasını almak için maçın bitiş düdüğüyle Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos'un arkasından koşan Trabzonspor'un defans oyuncusu Tayfun Cora'ya büyük tepki gösterdi.

Cora'nın davranışının çok büyük bir ayıp olduğunu belirten Söğüt, "Tayfun Cora'nın, Fenerbahçeli bir oyuncunun formasını almak için büyük uğraş vermesi çok büyük bir ayıp. Karşısında kim olursa olsun yaptığı davranışı taraftarlar olarak içimize sindiremiyoruz. O kadar çok Fenerbahçe forması giymek istiyorsa gitsin o formayı giysin. Trabzonspor'da ne işi var? Bu davranış Trabzonsporlu bir oyuncuya yakışmaz" dedi.

Trabzonspor'un Fenerbahçe karşısında iyi Futbol sergilediğini belirten Söğüt, "Fenerbahçe karşısında iyi oynayarak kaybetmemize üzüldük. Galip de gelebilirdik ancak yapılan bireysel hatalar maçın sonucunu etkiledi. Tayfun Cora'nın davranışı bizi alınan mağlubiyetten daha çok üzmüştür. Bir Trabzonspor oyuncusuna yakışmayacak davranışı gösteren Tayfun'u kınıyoruz" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious