Carlos'a 'padişah' benzetmesi

Carlos'a 'padişah' benzetmesi.11034
  • Giriş : 04.01.2008 / 13:58:00

Kamp yaptığı otelin çalışanları Roberto Carlos'a padişah benzetmesinde bulundular.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe'nin Antalya kampında, otel çalışanlarının Osmanlı padişahı kostümü giydirdikleri Brezilyalı Roberto Carlos'un esprileri, kampın neşesini artırdı.

Sarı-lacivertli ekibin kamp yaptığı Belek'teki otelin çalışanları, animasyon ekibinin kostümleri arasında bulunan Osmanlı padişahı kostümünü Brezilyalı Roberto Carlos'a giydirerek, ''Artık futbolun padişahı oldun'' dediler. Kostümün tamamlayıcısı olarak kavuk da takan Carlos, çekilen fotoğraflara bakıp, ''Dışarıda bu kavukla gezsem, kimse benim kısa boylu olduğumu anlamaz'' diye espri yaptı. Arkeoloji eğitimi alan Fenerbahçe İdari Menajeri Volkan Ballı, Carlos'a, Osmanlı İmparatorluğu ve padişahlar ile o dönem giyilen kostümler hakkında kısa bilgi verdi.

Otel çalışanlarının kendisine ''Futbolun padişahı'' yakıştırması yaptıklarının anlatılması üzerine Carlos, Şampiyonlar Ligi'nde İstanbul'da karşılaşacakları İspanyol ekibi Sevilla'yı ikiden fazla gol atarak yenmeleri halinde, tüm futbolcuların ''Futbolun padişahı'' olacağını söyledi. Carlos, otel çalışanlarının yaptığı jeste teşekkür ederek, yıllar önce kullanılan bir kostümü giymekten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious