Carlos'tan anlamlı ziyaret!

Carlos'tan anlamlı ziyaret!.15477
  • Giriş : 16.02.2008 / 20:35:00
  • Güncelleme : 16.02.2008 / 21:59:45

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos, bu yıl ikincisi düzenlenen ''Bizim Çocuklarımız Spor Şöleni''ne katılarak, kimsesiz çocuklara destek verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Brezilyalı futbolcu, Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'nün Burhan Felek Spor Tesisleri'ndeki Kubbe Salon'da gerçekleştirdiği organizasyona katıldı.

Tribünü dolduran, sosyal hizmetler çocuk esirgeme kurumlarında kalan 7-12 yaş grubu çocuklar, yıldız futbolcuya sevgi gösterilerinde bulundu. Kendisine verilen, evlat edindiği Roberto Carlos Junior ile Şanlıurfaspor maçında çekildiği fotoğrafın yer aldığı tişörtü giyen Fenerbahçeli futbolcu, spor şöleni kapsamında yapılacak Futbol turnuvasının kura çekimini yaptı.

Büyük sevgi ve ilgiyle karşılanan Roberto Carlos, organizasyonda yetkililer için hazırlanan plaketleri dağıtma işini de üstlendi.

Şarkıcı Keremcem'in de katılarak çocuklara destek verdiği organizasyonda, Brezilyalı futbolcu ise plaketini Keremcem'den aldı. Fenerbahçeli futbolcu, organizasyonda çocuklara yönelik yaptığı konuşmada, kendisinin de Brezilya'da evlat edindiği bir oğlunun bulunduğunu ifade ederek, ''Sizleri iyi anlıyorum. Sizlerin de spor yapmaya ihtiyacınız var'' dedi.

Carlos, sadece kendisinin değil, bütün futbolcuların kimsesiz çocuklara destek vermesi gerektiğini ifade ederek, ''Bizler her zaman onları korumalı ve elimizden geleni yapmalıyız. Sadece ben değil, bütün futbolcuların destek olmasını istiyorum. Beni buraya davet ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca dün Çaykur Rizespor karşısında aldığımız galibiyetten duyduğum mutluluğu da sizlerle paylaşmak istiyorum'' şeklinde konuştu. Fenerbahçeli futbolcu davul zurna ile karşılandığı salondan sevgi gösterileri altında ayrıldı. Organizasyonda, Sosyal Hizmetlerden Sorumlu Vali Yardımcısı Mustafa Altıntaş, Sosyal Hizmetler İl Müdürü Seyfi Bozçelik ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri de hazır bulundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious