Carlos'tan önemli açıklamalar

Carlos'tan önemli açıklamalar.18004
  • Giriş : 23.05.2008 / 14:12:00

Takımı şampiyonluk mücadelesi verirken, kendisinin Brezilya´da keyif yaptığı ileri sürülen Roberto Carlos çok önemli açıklamalarda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Takımı şampiyonluk mücadelesi verirken, kendisinin Brezilya´da keyif yaptığı ileri sürülen Roberto Carlos, "İstanbul'dan tatil yapmak için ayrılmadım. Sorumluluklarımı biliyorum" dedi.

‘Orada olmak isterdim’

Fanatik'in haberine göre nefesleri kesen şampiyonluk yarışını son anda kaybetmenin faturasını bir yerlere kesmek isteyenlerce hedef haline getirilen Roberto Carlos, ülkesi Brezilya’dan mesaj yolladı. “Buraya tatil yapmaya değil, tedavi olmaya geldim” diyen ünlü yıldız, “Şampiyonluğun kaçması, beni de tüm camia gibi büyük üzüntüye boğdu. Bir an önce iyileşip, takımıma yüzde yüz katkı sağlamak tek hedefim. Sorumluluklarımın bilincindeyim. Son haftalarda tabii ki orada olmak isterdim, ama şartlar bunu gerektirdi” ifadesini kullandı.

‘Sakatlığım çok ciddi’

Fenerbahçe'yi çok sevdiğini ve asla ihanet etmeyeceğinin altını çizen Carlos, “Sakatlığım ciddi. Önce şu sağlığıma kavuşayım, gelecek sezon nasıl katkı yapacağımı herkes görecek. Bu yönde eleştiri yapanları da saygı ile karşılıyorum. Çünkü kaçan bir şampiyonluğun ardından herkes bir şeyler söyleyecektir. Ama benim durumumu yönetim de, sağlık ekibi de yakından biliyor. Ne kendimden, ne de kulübümden yana bir endişem var. Seneye bunu telafi etmekten başka bir düşüncem yok” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious