Çarşamba günü bu yollara dikkat!

Çarşamba günü bu yollara dikkat!.12119
  • Giriş : 18.05.2009 / 23:15:00

Çarşamba günü oynanacak UEFA Kupası Final maçı dolayısıyla bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Şükrü Saraçoğlu stadyumunda Çarşamba günü Shakhtar Donetsk ve Werder Bremen takımları arasında oynanacak UEFA Kupası Final maçı dolayısıyla bazı yollar trafiğe kapatılacak.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, 20 Mayıs 2009 Çarşamba günü Şükrü Saraçoğlu Stadında Shakhtar Donetsk ve Werder Bremen takımları arasında oynanacak UEFA Kupası Final maçı nedeniyle, aynı gün saat 12:00'dan itibaren bazı yolların trafiğe kapatılacağı açıklandı.

Trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif yollar ise şöyle;

-Şükrü Saraçoğlu Stadyumu batı tarafındaki Recep Peker Caddesi saat 12:00'den itibaren çift yönlü olarak trafiğe kapatılacak.

- E-5 Otoyolu Kızıltoprak istikametinde Hasanpaşa çıkışından sonra genel trafiğe kapatılacaktır.

- Saat 15:00'den itibaren Taşköprü Caddesinin Kızıltoprak yönüne, Bağdat Caddesine bağlanan kısmı Recep Peker Caddesi kesişme noktasına (THY Kavşağı) kadar tek yönlü olarak trafiğe kapatılacaktır. Taşköprü Caddesi'nden Kadıköy yönüne -U- dönüş ve tek şerit olmak üzere E-5 Otoyolu Boğaziçi Köprüsü istikametine giriş yapılabilecektir.

-Recep Peker Caddesi ve Bağdat Caddesi'nin trafiğe kapalı bölümü içerisinde kalan Kör Dere Sokağı da araç trafiğine kapalı olacak ve sadece resmi araçlar tarafından kullanılacaktır.

ALTERNATİF YOLLAR

-Otosan köprüden stad istikametine gelecekler, minibüs yolu ve Söğütlüçeşme Caddesini takiben Rıhtım Caddesi istikametine yönlendirilecek.

-Bağdat Caddesinden gelip Stad arkasından sahile gitmek isteyenler ise stad arkası E-5 katılımdan tekrar minibüs yolu ve E-5 güney yolu güzergahını kullanarak sahile yönlendirilecek

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*