Çarşambaya az kaldı

Çarşambaya az kaldı.10492
  • Giriş : 01.04.2008 / 10:34:00

Süper Lig'de muhteşem bir hafta sonunu geride bırakıp puan farkıyla liderlik koltuğuna kurulan Fenerbahçe'de 'tarihi sınav' için geri sayıma geçildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Süper Lig’de muhteşem bir hafta sonunu geride bırakıp puan farkıyla liderlik koltuğuna kurulan Fenerbahçe’de ‘tarihi sınav’ için geri sayıma geçildi. Sevilla’yı eleyerek Şampiyonlar Ligi’nde ilk kez çeyrek finale yükselen Sarı-Lacivertliler’de gözler, Chelsea maçına çevrildi. Yönetim motivasyon turlarına başladı; Zico ve talebeleri, zaferi getirecek planı hazırladı; taraftarlar İngilizler’e Kadıköy’de cehennemi yaşatmakta kararlı...

Kelimenin tam anlamıyla Türkiye’de ‘Sarı-Lacivert seferberlik’ ilan edildi. Bu sezon Anderlecht, PSV, CSKA, İnter ve Sevilla gibi devleri Şükrü Saracoğlu Stadı’nın çimlerine gömen futbolcular, kadrosu yıldızlarla dolu Chelsea’ye de aynı tarifeyi uygulamak için and içti. Artık her evde, kahvehanede, pastanede hep bu maç konuşuluyor.. Ve Samandıra’da saatler kuruldu, Alex de Souza ile arkadaşları yeni bir destan yazmak için başlama vuruşunu bekliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious